پرش لینک ها
تبلیغات سیار

هم زمان با شکل گیری تکنولوژی های نوین در جهان امروز، صنعت تبلیغات نیز در حال تغییر است در این دنیای پر خلاقیت و پر هیاهو هر روز پدیده ای جدید متولد می شود و مخاطبان را به استفاده از خود فرا می خواند.
گروه مبتکران توسعه تجارت از سال ۱۳۹۵ با تلفیق دو سرویس جذاب حمل و نقل و تبلیغات سیار در سایت نمایشگاه بین المللی تهران رسانه جدیدی را خلق کرده تا بتوانید در حین برگزاری نمایشگاه های مهم و تخصصی به صورت گسترده دیده شوید و از همه مهم تر در ذهن مخاطب ماندگار شوید.

طراحی چشم نواز

علاوه بر خدمت منحصر به فرد جا به جایی افراد با خودروهای برقی ، طراحی چشم نواز گرافیکی همراه مشخصات سالن و غرفه شما و اطلاعات مختصر کسب و کارتان می تواند انبوهی از مراجعین را به سمت غرفه ی شما هدایت کند .

بازدید عمومی فوق العاده

تحقیقات و گزارش میدانی نشان داده است هر یک از مخاطبین نمایشگاه حداقل ۳ ساعت زمان را به چرخیدن بین سالن ها در نقاط مختلف نمایشگاه اختصاص می‌دهد و با توجه به دوری مسافت بین سالن ها و همچنین سرویس مدام خودروهای برقی به مخاطبین حداقل ۵۰ مرتبه نام و برند شما از پیش چشم هر فرد می‌گذرد، به همین خاطر پس از خروج مراجعین در یک نظر سنجی از بازدیدکنندگان با طرح این سوال که چه برندی در ذهن شما ماندگار شد بیش از ۶۰٪ اشاره به برند موجود بر بیلبورد های سیار کردند.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.